Kapat

224 Chaves – Belenenses İddaa Tahminleri 12 Nisan

Chaves son sekiz maçında sadece bir kez kazandı ama belki de o galibiyet en az hak ettiği maçtı. Diğer karşılaşmalarda ise şanssızlıklar yaşadı. Son oynanan Guimaraes deplasmanında 4-0 yenildi ama yenilgi kaçınılmaz olsa bile skorun hakkı bu kadar farklı olmayabilirdi. Gol atabilseler işler düzelecek ama o konuda da bariz sıkıntıları var.

Artık sezonun sonuna yaklaşırken küme düşme hattından çıkmak için bir kıvılcım çakmak zorundalar. Bir ara ilk beşi zorlayan Belenenses ise mart ayında sadece son sıradaki Feirense’yi yenebildi. Pozisyon bulmakta zorlanıyorlar. 2.5 gol altı için ideal bir karşılaşma ama haliyle oran da oldukça düşük. Yüksek oran yakalamak için üç puana muhtaç ev sahibinin galibiyeti denenebilir.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Alt1.35
Belenenses bu sezon, deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Chaves bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 10 maç oynadı, bu maçlarda 9 kez 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 4 maç 2,5 gol altında tamamlandı.

Karşılıklı Gol Yok1.50
Belenenses bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Chaves bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 10 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 23.30
Chaves bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları geride kapattı.

İlk Yarı Sonucu X1.60
Belenenses bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. Belenenses bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları berabere tamamladı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez ilk yarıları berabere tamamladı.

Ev Sahibi
En golcü oyuncuları: Gevorg Ghazaryan (3), Niltinho (3)
5 maçla kendi sahasında en fazla beraberlik alan 5 takımıdan biri.

Deplasman
12 maçla en fazla beraberlik alan takımı.

İki Takım Arasında Oynanan Son 6 Resmi Maçta:
Chaves 3, Belenenses 2 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Chaves 7 gol atarken, Belenenses 5 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
Chaves 3 ve Belenenses 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.