Kapat

681 Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol Tahminleri 24.11.2018

Lige iyi bir başlangıç yapıp ilk 4 maçta 3 galibiyet alan Bahçeşehir son 3 maçı ortalama 87 sayı yiyip kaybetti. Geçen hafta Türk Telekom deplasmanında son çeyrekte 17 sayı fark yiyip kaybettiler. Colom sezona fırtına gibi bir başlangıç yaptıktan sonra son maçlarda beklentilerin altında kaldı. Çok fazla dış atış deniyorlar. İlk 4 maçta 3 galibiyet alan Büyükçekmece son 3 maçı 67 sayı ortalamasında kalıp farklı kaybetti.

Williams gibi pota altı devine sahip olsalar da ona beklenen katkı gelmiyor. Hayes geçen hafta yoktu ve sakatlığından bu maçta da büyük ihtimal oynamayacak. Sezon başından beri antrenmanlarda yer alan genç Kamerunlu Franck Yangue’a lisans çıkartıldı ve bu maçta oynaması bekleniyor.

Oğulcan geçen hafta eski takımına karşı bulduğu şansı iyi değerlendirdi. Tiby kötü bir sezon geçiriyor. Berkay potansiyelinin çok altında oynuyor. Bahçeşehir’in maça iyi başlayıp ilk yarıdan üstünlük kurmasını bekliyorum. Bahçeşehir Koleji’nin 4 iç saha maçı ve 7 maçının 6’sı üst bitti. Üst de oynanabilir.